Małgorzata Łagoda

Kalendarz spotkań

Obszary pomocy:

  • Psycholog
  • Psychoterapeuta Poznawczo- Behawioralny
  • Psychoonkolog
  • Pomoc Terapeutyczna dla par
  • Konsultacje dla par- Pomoc w Kryzysie w związku

Małgorzata Łagoda

O psychologu:

Nazywam się Małgorzata Łagoda ukończyłam Wyższą Szkołę Ekonomii i Innowacji w Lublinie. Jestem magistrem Psychologii o Specjalizacji Psychoprofilaktyka i Pomoc Psychologiczna. Ukończyłam szkolenie 5 letnie z Terapii Poznawczo-Behawioralnej z elementami Terapii Psychodynamicznej. Ukończyłam Studia Podyplomowe Psychoonkologia W Praktyce Klinicznej . Ukończyłam Szkolenie Podyplomowe Terapia Par i Małżeństw w Krakowskiej Fundacji Rozwoju Psychoterapii Im. Prof.Orwid w Krakowie. Obecnie Jestem w trakcie studiów podyplomowych z Seksuologii na SGM w Warszawie.

Wykształcenie:

Prowadzę terapię indywidualną osób dorosłych w nurcie Poznawczo- Behawioralnym. Wykorzystuję też Dialog Motywujący. Pomagam osobom cierpiącym na Depresje, Zaburzenia Obsesyjno-Kompulsywne, Zaburzenia Lękowe, Lęk Paniczny, Fobia Społeczna, Zaburzenia Nastroju. Zespół Stresu Pourazowego . Prowadzę Pomoc terapeutyczną dla Par konsultacje dla par Pomoc w kryzysie w związku . Jako Psychoonkolog Oferuję Pomoc i Wsparcie osobom chorym onkologicznie.

Doświadczenie zawodowe:

Doświadczenie zawodowe zdobyłam na Oddziałach Dziennych Leczenia Nerwic, i Oddziałach Ogólnopsychiatrycznych. Od kilku lat prowadzę własną praktykę gdzie zajmuję się Terapią Poznawczo Behawioralną osób Dorosłych prowadzę też Pomoc Psychologiczną . Ponadto pracuję w Przychodni Specjalistycznej NFZ gdzie zajmuję się Terapią Poznawczo Behawioralną , wykonuje Diagnozy Psychologiczne udzielam konsultacji. Pracuję też W Prywatnym Ośrodku Terapii gdzie zajmuję się Psychoterapią Poznawczo – Behawioralną i diagnozą psychologiczną. Jestem pod stałą Superwizją Kliniczną u Licencjonowanych Superwizorów. Należę do Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej. W kontakcie z pacjentem zapewniam poczucie bezpieczeństwa.